Apšvietimo modernizacijos darbai Verkių seniūnijoje įgauna pagreitį

     Šiuo metu Jeruzalės, Kalvarijų, V. Gerulaičio, K. Ulvydo ir J. Balčikonio gatvėse bei Ozo parko takuose atnaujiname apšvietimą: senos atramos keičiamos naujomis, tiesiamas naujas elektros kabelis ir be abejo, seni šviestuvai keičiami moderniais- LED šviestuvais. Nauji ekonomiški LED šviestuvai yra apie 50 proc. efektyvesni už iki šiol gatvėse švietusius, senuosius natrio šviestuvus bei turi kitų pranašumų – jų eksploatacijos laikas yra ilgesnis, apšvietimo spalvos ryškesnės, lempos pasižymi mažesne šviesos tarša.

    Dar pernai, vykdant plėtros darbus,  naujas apšvietimo tinklas buvo įrengtas J. Tallt- Kelpšos gatvėje bei  J. Franko gatvės atkarpoje. Įrengtas naujas kryptinis pėsčiųjų perėjų apšvietimas. Kokybiškai apšviesdami gatves, siekiame pagerinti eismo sąlygas vairuotojams bei pasirūpinti didesniu pėsčiųjų, ypač – į mokyklas bei darželius einančių vaikų saugumu. 

    Ambicingas gyvenamosios aplinkos gerinimo ir gražinimo planas sėkmingai vykdomas, tad 2020 m. apšvietimo atnaujinimo darbus ir toliau planuojama tęsti Verkių seniūnijos gatvėse ir gatvelėse. Nauji šviestuvai įsižiebs: Santariškių, Skersinės,  J. Kazlausko,  V. Kuzmos, M. Bukšos, J. Franko, A. Šabaniausko,  L. Steponaitienės, B. Dvariono ir kt. gatvėse. Po apžiūros ir techninės būklės įvertinimo, dalinai bus keičiamos atramos, gembės, montuojamos maitinimo spintos. Apšvietimo atnaujinimo darbus Verkių seniūnijoje planuojama baigti dar šiemet.

    Visai netrukus kelsimės į daugiabučių namų kiemus, kvartalus bei siauras gatveles. Norime atkreipti dėmesį, kad tose gatvėse, kuriose vyks darbai, dienos metu gyventojai nepaliktų automobilių gatvėse, nes pakeisti šviestuvą, turime prie kiekvieno apšvietimo stulpo privažiuoti ir pasikelti autobokšteliu. Apie gatvių sąrašą ir konkretų darbų terminą gyventojus informuosime papildomai. Tad iš anksto norime šių gatvių gyventojams padėkoti už supratingumą ir atsiprašyti už laikinus nepatogumus.