Mes ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus, todėl siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Jei norite dirbti kartu ar atlikti praktiką, siųskite mums savo gyvenimo aprašymą nurodydami, į kokias pareigas pretenduojate. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Šiuo metu ieškome:

BUHALTERIS (-Ė)

FINANSŲ TARNYBOS VADOVAS (-Ė)

VIDAUS AUDITORIUS (-Ė)

DARBŲ VADOVAS (-A), Eksploatacija

DARBŲ VADOVAS (-A), Automatika

ELEKTROMONTUOTOJAS (-A), Automatika

ELEKTROMONTUOTOJAS (-A), Eksploatacija

ELEKTROMONTUOTOJAS (-A), Architektūra

SĄMATININKAS (-Ė)

 

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankai, bus saugomas UAB „Vilniaus apšvietimas” vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 6 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų naudojimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.