Akcija – „Švarūs kampai – švarios mintys!“ 

Trys nenaudojami telefono aparatai stalčiuje, du nežinia kada judinti nešiojamieji kompiuteriai lentynoje, vienas – sandėliuke, šalia siūlų ar asmens dokumentų – kelerius metus kaupiamos baterijos, dar kita tiek jų – stalčiuje darbe, kur sukrautos ir senos skaičiavimo mašinėlės, nenaudojamas diktofonas ir atgyvenęs fotoaparatas su išvarvėjusiomis baterijomis? Skauda galvą, sunku mąstyti, trūksta įkvėpimo? Apsišvarink – ir galvoje bus šviesiau! 
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos pastate akciją „Švarūs kampai – švarios mintys!“ inicijavusi Elektronikos platintojų asociacija (EPA) atkreipia dėmesį, kad sena, nejudinama elektronikos įranga ir baterijos gali būti virtę toksiškomis, sveikatai kenksmingomis atliekomis ir kviečia saugiai su jais atsisveikinti. Šia akcija taip pat atkreipiamas dėmesys, kad nenaudojama elektronikos įranga, baterijos, lempos – ypatingos, atskirai rūšiuojamos atliekos, nepriskirtinos nei plastikui, nei stiklui, nei metalams, o perdirbti gali tapti naudinga žaliava naujai įrangai gaminti. 
Vilniaus m. savivaldybės administracijos patalpose birželio 3–28 dienomis rasite EPA pastatytą konteinerį nebetinkamai naudoti smulkiajai elektronikai, baterijoms ir lempoms. Akcijos organizatoriai taip pat primena, kad nemokamam stambiagabaritės elektronikos įrangos išvežimui galite registruotis telefonu 8 695 55 111 arba užpildę formą internete adresu www.epa.lt