UAB „Vilniaus apšvietimas“ paslaugas teiks nuotoliniu būdu

Informuojame, kad dėl viruso COVID-19 UAB Vilniaus apšvietimas, nuo kovo 16 d. iki karantino laikotarpio pabaigos, apriboja savo veiklą ir didžiąją dalį paslaugų teikia tik nuotoliniu būdu.

Siekiant išvengti tiesioginių kontaktų ir sumažinti viruso plitimo galimybes, visu COVID-19 viruso pandemijos laikotarpiu, UAB Vilniaus apšvietimas administracijos darbų organizavimas vyksta tik nuotoliniu būdu.

  • Projektų derinimas, prisijungimo sąlygų išdavimas. Dėl prisijungimo sąlygų išdavimo, projektų derinimo prašome kreiptis: Plėtros tarnybos vadovė Vilma Pašilienė, el. p. pasiliene@vilniausapsvietimas.lt, tel. 8 694 09695 arba Plėtros tarnybos vyr. inžinierius Andrej Antonevič, el.p. andrej.antonevic@vilniausapsvietimas.lt., tel. 8 696 41011.
  • Atstovo iškvietimas į darbų zoną. Dėl leidimo vykdyti darbus arba mūsų įmonės atstovo iškvietimo į darbų zoną planiniams darbams, Jums  reikia ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki darbų pradžios pranešti mums elektroniniu paštu informacija@vilniausapsvietimas.lt . Būtina nurodyti tikslų darbų pradžios laiką ir vietą (pridėti vietos schemą), atsakingo darbuotojo kontaktus.

Esant avarinei situacijai, kreiptis į mūsų įmonės visą parą dirbančią avarinę dispečerinę tarnybą el.paštu: dispecerine@vilniausapsvietimas.lt, telefonu (8 686) 17097, BŪTINA pateikti darbo zonos planą.

  • Sąskaitas prašome siųsti per e-sąskaitą bei el. pfinansai@vilniausapsvietimas.lt, kontaktinis tel.: 8 674 64967.
  • Visais kitais klausimais prašome kreiptis bendruoju telefonu 8-6 16 34533 arba el. p. informacija@vilniausapsvietimas.lt. Į visus klausimus stengiamės atsakyti kaip įmanoma greičiau, tačiau dėl padidėjusio tiek skambučių, tiek elektroninių laiškų kiekio, atsakymų laikas gali šiek tiek užtrukti. Tikimės Jūsų supratingumo.

Apšvietimo priežiūros ir modernizavimo darbai  kol kas vyksta įprastu režimu. Nuolat stebime esamą situaciją, ją vertiname. Avarinė dispečerinė tarnyba dirba 24/7.

  • Avarinė dispečerinė tarnyba dirba visą parą. Apie avarinės būklės atramas, eismo įvykio metu apgadintas/numuštas atramas, ar kitas avarines situacijas galite pranešti (8 686) 17097 (8 5) 249 6005,  pranešti apie apšvietimo gedimą galite ir mūsų internetinėje svetainėje https://www.vilniausapsvietimas.lt/pranesti-apie-gedima/ parašyti mums el. p. dispecerine@vilniausapsvietimas.lt bei programėlėje Tvarkau Vilnių. Visi gedimai, nepriklausomai nuo pranešimo pobūdžio yra registruojami.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Saugokite save ir kitus!