Pro kylančių lėktuvų langus atsivers moderniai apšviestos Salininkų gatvės vaizdas

Nuo Lydos plento ir iki Eišiškių plento besitęsiančioje, beveik 7 km ilgio Salininkų gatvėje baigti antrojo etapo naujo apšvietimo tinklo įrengimo darbai.  

Daugiau nei 12 tūkstančių Salininkuose gyvenančių gyventojų, kasdien į darbus ir iš jų važiuos šviesiau ir saugiau, o pro kylančių ir besileidžiančių lėktuvų langus atsivers moderniai apšviestos gatvės vaizdas. Beveik 1.4 kilometrų ilgio gatvės atkarpoje nuo Dusinėnų g. link Eišiškių plento įrengtas naujas apšvietimo tinklas: paklotas naujas elektros kabelis, sumontuotos naujos atramos, gatvę apšviečia 40 naujų LED šviestuvų.

 

 

 

 

 

 

 

Pernai, pirmajame etape, naujas apšvietimo tinklas buvo įrengtas Salininkų gatvės atkarpoje (link Dusinėnų g.)  Atkarpoje buvo sumontuotos naujos atramos, beveik 50 naujų LED šviestuvų. Naujai apšviesta Salininkų gatvės sankryža su Mechanikų gatve. Judrios pėsčiųjų perėjos tapo saugesnės – nauju, kryptiniu apšvietimu apšvietėme net 4 pėsčiųjų perėjas Salininkų gatvėje.

„Pastaruoju metu  Vilniaus miestas sparčiai plečiasi ir auga, kasmet naują apšvietimą įrengiame keliasdešimtyje miesto gatvių ar gatvių atkarpų, kuriose iki šiol buvo tamsu ir nesaugu. Salininkai Vilniaus miesto dalimi tapo tik nuo 1996 metų (iki tol priklausė Vilniaus rajonui), tad poreikis kokybiškai apšviesti pagrindinę susisiekimo su miestu arteriją – Salininkų gatvę brendo jau seniai. Džiaugiamės, kad įrengtas naujas, efektyvus ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis gatvės apšvietimas,  prisidės prie patogesnių, saugesnių kelionių“, – teigia Sigitas Mocevičius UAB „Vilniaus apšvietimas“ direktorius.