LUCI 2021 konferencija Tartu mieste

Spalio 27-29 dienomis turėjome galimybę sudalyvauti tarptautinėje LUCI (Lighting Urban Community International) konferencijoje vykusioje Tartu mieste, Estijoje. Šioje konferencijoje atstovavome ne tik mūsų įmonę, bet ir visą Vilniaus miestą, kuris šiais metais tapo nauju LUCI asociacijos nariu. 

Kas yra LUCI?

Tai tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, vienijanti daugiau nei 70 miestų visame pasaulyje, kurie naudoja šviesą kaip socialinio, kultūrinio ir ekonominio vystymosi įrankį. Ją taip pat sudaro daugiau nei 55 asocijuoti nariai iš apšvietimo pramonės, projektavimo agentūrų ir tyrimų institutų.

LUCI konferencijų metu skirtingų pasaulio miestų atstovai dalijasi savo gerosiomis praktikomis, pristato vykdomus projektus, diskutuoja bei sprendžia su apšvietimu susijusias problemas.

 

Ką pristatėme?

Vilniaus miestas yra naujas LUCI asociacijos narys, tad mūsų įmonės vadovas Andrius Deimantas pristatė su šviesa susijusius projektus Vilniaus mieste, tokius kaip šviesų festivalis, Kalėdų eglės įžiebimas, išmanus miesto apšvietimo tinklo valdymas ir  inovatyvius ateities planus.

Kadangi šioje konferencijoje aptariami ne tik techniniai, bet ir meniniai bei socialiniai apšvietimo aspektai, stengtąsi parodyti daug vaizdo medžiagos iš šviesų festivalio, kalėdinių miestelių bei išskirtinėmis progomis apšviestus Vilniaus tiltus, skulptūras, pastatus. Nepamiršta paminėti ir miesto apšvietimo valdymui naudojamų CityLight ir GIS sistemų bei ambicingų ateities planų. Užbaigdamas pristatymą, Andrius Deimantas pakvietė visus apsilankyti Vilniuje, bei sudalyvauti artėjančiame 700-ąjame Vilniaus miesto jubiliejuje.