Ką būtina žinoti planuojant darbus apšvietimo tinklo ruože

INFORMUOJAME, kad, Vilniaus miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, skverų, dekoratyvinis ir architektūrinis apšvietimas nuosavybės teise perduotas valdyti UAB „Vilniaus apšvietimas“, todėl norint vykdyti darbus UAB „Vilniaus apšvietimas“ eksploatuojamame apšvietimo elektros tinkle, PRIVALOMA suderinti ir gauti UAB „Vilniaus apšvietimas“ leidimą/sutikimą.

 

Apie darbų pradžią ir pabaigą PRIVALOMA pranešti įmonės avarinės dispečerinės grupės darbuotojams  el. paštu: dispecerine@vilniausapsvietimas.lt, telefonu (8 686) 17097.

 

Esant poreikiui, UAB „Vilniaus apšvietimas“ atstovą iškviesti į darbų zoną (tame tarpe ir planiniams darbams) galite atsiuntę laisvos formos prašymą elektroniniu paštu informacija@vilniausapsvietimas.lt  ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki planuojamų atlikti darbų pradžios.  Būtina nurodyti tikslų darbų pradžios laiką ir vietą (pridėti vietos schemą), atsakingo darbuotojo kontaktus (telefono numerį, el. paštą).

Daugiau informacijos: https://www.vilniausapsvietimas.lt/ka-reikia-zinoti-pries-pradedant-darbus-apsvietimo-tinklo-ruoze/