UAB „Vilniaus apšvietimas“ paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu

 

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją bei gyventojų aptarnavimo rekomendacijas ir siekiant išvengti tiesioginių kontaktų bei sumažinti viruso plitimo galimybes, UAB „Vilniaus apšvietimas“ administracijos darbų organizavimas vyksta tik NUOTOLINIU BŪDU.

 

Projektų derinimas, prisijungimo sąlygų išdavimas.

Atstovo iškvietimas į darbų zoną.

  • Dėl leidimo vykdyti darbus arba mūsų įmonės atstovo iškvietimo į darbų zoną planiniams darbams, Jums  reikia ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki darbų pradžios pranešti mums elektroniniu paštu informacija@vilniausapsvietimas.lt . Būtina nurodyti tikslų darbų pradžios laiką ir vietą (pridėti vietos schemą), atsakingo darbuotojo kontaktus.
  • Esant avarinei situacijai, kreiptis į mūsų įmonės visą parą dirbančią avarinę dispečerinę tarnybą el.paštu: dispecerine@vilniausapsvietimas.lt, telefonu (8 686) 17097, BŪTINA pateikti darbo zonos planą.

Sąskaitos ir kiti klausimai.

Avarinė dispečerinė tarnyba.

  • Avarinė dispečerinė tarnyba dirba visą parą (24/7). Apie avarinės būklės atramas, eismo įvykio metu apgadintas/numuštas atramas, ar kitas avarines situacijas galite pranešti telefonais: (8 686) 17097 (8 5) 249 6005,  pranešti apie apšvietimo gedimą galite ir mūsų internetinėje svetainėje https://www.vilniausapsvietimas.lt/pranesti-apie-gedima/ parašyti mums el. p. dispecerine@vilniausapsvietimas.lt bei programėlėje Tvarkau Vilnių. Visi gedimai, nepriklausomai nuo pranešimo kanalo yra registruojami.

Į visus klausimus stengiamės atsakyti kaip įmanoma greičiau, tačiau dėl padidėjusio tiek skambučių, tiek elektroninių laiškų kiekio, atsakymų laikas gali šiek tiek užtrukti. Tikimės Jūsų supratingumo.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Saugokite save ir kitus!