Pasirūpinome, kad mobilūs koronaviruso patikros punktai būtų apšviesti

Nuo trečiadienio pradėjo veikti mobilūs koronaviruso patikros punktai.

UAB Vilniaus apšvietimas, kartu su kitomis savivaldybės įmonėmis, medikais ir savanoriais prisijungė prie šios itin svarbios iniciatyvos!

Kartu suvienijome jėgas, siekiant maksimaliai greitai įrengti mobilias patikros vietas. Rūpinamės, kad mobilūs punktai būtų apšviesti, nenutrūkstamai būtų tiekiama elektros energija, o pasibaigus patikros darbo laikui (mobilūs punktai veikia nuo 8 iki 20 valandos), paliekame įjungtą elektros tiekimą į autobusiukus, kuriuose naktimis budi savanoriai šauliai, kad galėtų išsivirti arbatos ir nesušaltų. 

šauliai savanoriai, budintys visą naktį, turėtų galimybę pasišildyti bei pailsėti.

Mobilių patikros punktų vietos Vilnius:

  • „Statyk ir važiuok“ aikštelė šalia „Cirkle K“ degalinės (Savanorių pr. 124)
  • „Statyk ir važiuok“ aikštelė netoli „Siemens“ arenos (V. Gerulaičio g. 1)
  • Aikštelė šalia Valakampių I paplūdimio.

Kartu mes stipri bendruomenė, galinti nuveikti didžius ir svarbius darbus!

Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras dar kartą pabrėžia, kad atvykti tirtis į mobilius punktus galima tik gavus nukreipimą po pokalbio su Karštosios linijos 1808 konsultantais. Pacientai turi atitikti nustatytus kriterijus. SAM patvirtintas algoritmas sprendžiant dėl siuntimo tirtis į mobilius punktus kol kas yra gana ribotas – jis suteikiamas pasireiškus ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingiems ligos simptomams (karščiavimui, kosuliui ar apsunkintam kvėpavimui) ir 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios grįžus iš bet kurios užsienio šalies ar po sąlyčio su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju.